Heaven4Skin

 

Inika

Společnost Inika byla založena v roce 2006 v Austrálii a její název znamená v hindštině „malou zemi“. Přinesla revoluční změnu v oblasti přírodního make-upu; nedělá kompromisy mezi barvou, kvalitou a účinností, její produkty jsou šetrné jak k pokožce, tak k životnímu prostředí.

Minerální make-up Inika neobsahuje žádné škodlivé chemické látky, levné výplňové látky jako bismuth oxychlorid, mastek, geneticky modifikované ingredience, parabeny, umělé konzervanty, minerální oleje, ftaláty či syntetickou parfemaci. Je nekomedonní a hypoalergenní, vhodný i pro tu nejcitlivější pleť. Minerální make-up Inika doporučují dermatologové a estetičtí lékaři např. po laserovém ošetření pleti, chemickém peelingu a mikrodermabrazi.

Minerální make-up Inika je k dostání v široké škále barev. Dokonale kryje nedokonalosti pleti, aniž by zanášel póry či podráždil pokožku. Výsledkem je svěží a přirozený make-up, oceňovaný mnohými zahraničními celebritami a stylisty. Mezi její fanoušky patří např. Stella McCartney nebo herečka Emily Deschanel, která hraje v seriálu Sběratelé kostí postavu Temperance Brennanové. 

Všechny produkty Inika jsou 100 % přírodní a veganské, což znamená, že při jejich výrobě nebyly použity žádné zvířecí vedlejší produkty či srst, a nejsou testovány na zvířatech.

 

NAKUPUJTE ZDE >>>