Heaven4Skin

 

Lily Lolo

O ZNAČCE

Příběh značky Lily Lolo se začal psát v roce 2005, kdy se její zakladatelka Vikki Khan při svých cestách poprvé setkala s  čistě přírodním minerálním make-upem, jehož kouzlu a účinkům zcela propadla. Po svém návratu se snažila na britském trhu najít nějakou ucelenou řadu dekorativní kosmetiky tohoto druhu. Jelikož nenašla nic, co by vyhovovalo jejím požadavkům, rozhodla se tuto mezeru na trhu zaplnit sama.

Dnes je minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo uznávanou značkou s mnoha oceněními, kterou používají vyhlášené salóny krásy po celé Británii. Obsahuje širokou řadu minerálních make-upů, fixačních pudrů, rozjasňujících a bronzujících pudrů, tvářenek, očních stínů, tužek na oči a lesků na rty v nepřeberném množství odstínů a barev. Kosmetika Lily Lolo se stala se doslova kultovní záležitostí, a to zejména díky svému čistě přírodnímu složení nezatíženému umělými látkami a technologii založené na maximálním použití minerálů.

Většina přípravků Lily Lolo je vyráběna ve Velké Británii, pouze tužky na oči a řasenky jsou vyráběny v Itálii a rtěnky v Německu.

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo je 100 % přírodní. Nenaleznete v ní žádné agresivní syntetické látky, parabeny, umělou parfemaci a barviva, konzervanty, chlorid-oxid bismutitý, mastek, levné výplňové materiály pro naředění objemu nebo nanočástice.

Díky absenci syntetických látek, které mohou pleť dráždit, je proto minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo vhodná i pro citlivou nebo aknózní pleť. Její klíčová složka, oxid zinečnatý (zinc oxide), navíc pokožku hojí a působí antibakteriálně. Minerály samotné působí na pleť se sklonem k akné velmi příznivě.

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo není testována na zvířatech, což může doložit potvrzením od Britské unie za zrušení pokusů na zvířatech (British Union for the Abolition of Vivisection - BUAV) a organizace PETA.     

PŘIROZENÁ OCHRANA PŘED UV PAPRSKY

Minerální make-up Lily Lolo obsahuje minerální pigmenty oxid zinečnatý (zinc oxide) a oxid titaničitý (titanium dioxide), které odrážejí nebezpečné UV paprsky, a působí tak jako fyzická bariéra před sluníčkem. Nezávislé testy prokázaly, že minerální make-up Lily Lolo poskytuje pokožce ochranu ve výši SPF 15.

KRÁSNÁ PLEŤ BEZ NÁMAHY

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo má jemnou, hedvábnou texturu, která se velmi dobře roztírá, pleť nevysušuje a umožňuje jí volně dýchat. Díky vysokému refrakčnímu indexu a obsahu slídy, která odráží světlo, účinně minimalizuje viditelnost jemných vrásek, rozšířených pórů a jiných nedokonalostí pleti.

Minerální make-up Lily Lolo má neuvěřitelnou krycí schopnost. Na rozdíl od běžných make-upů však nevytváří na povrchu pleti silnou nepřirozenou vrstvu, ale krásně s pletí splývá a vytváří tak dojem bezchybné, jakoby nenalíčené pleti. Make-up neobsahuje mastek ani kukuřičný škrob, které pleť jednak vysušují a jednak vytvářejí nepřirozený “přepudrovaný” vzhled.

Minerální make-upy, pudry a bronzery Lily Lolo dodávají pleti bezchybný, dokonalý vzhled, po kterém ženy touží odedávna. Takže řekněte sbohem těžkému, hutnému make-upu, který na obličeji vypadá jako maska, a připojte se k minerální revoluci…

 

NAKUPUJTE ZDE >>>