Heaven4Skin

 

Minerální pudr - Flawless Matte

Obsah: 7 g
Výrobce: Lily Lolo
Dostupnost: Dočasně vyprodáno
bez živočišných produktů netestováno na zvířatech

Kusů přidat počet položek 549,-

Detail produktu

FLAWLESS MATTE je transparentní matující fixační pudr, který účinně z pleti absorbuje přebytečný maz a zanechává ji elegantně matnou. Zejména v letních měsících by určitě neměl chybět v žádné kosmetické výbavě.

Minerální pudr pomáhá zafixovat make-up a prodlužuje tak jeho trvanlivost. Díky lehounké textuře pudru bude váš make-up vypadat vždy svěže, s jeho pomocí dosáhnete bezchybného, pěstěného vzhledu.

  • Minerální pudr neobsahuje žádné agresivní syntetické látky, nanočástice, parabeny, chlorid-oxid bismutitý, mastek, umělá barviva, látky pro naředění objemu, umělou parfemaci a konzervanty. 
  • Je transparentní a velmi lehký, maximálně prodlužuje trvanlivost make-upu.
  • Dodává pleti bezchybný vzhled, minimalizuje jemné vrásky a nedokonalosti pleti.
  • Dokonale zmatňuje pleť a zamezuje vzniku nežádoucího lesku.
  • Uzavíratelné sítko zabraňuje vysypávání pudru v dóze. Nyní se již nemusíte obávat nosit svůj minerální pudr s sebou v kabelce.
  • 100 % přírodní složení.
  • Vhodný pro vegetariány i vegany.

 

POUŽITÍ: Naneste trochu pudru na lesknoucí se plochy obličeje buď před aplikací minerálního make-upu nebo až na závěr líčení pomocí štětce na pudr.

Případně můžete smíchat trochu pudru s vaším hydratačním krémem a vytvořit si tak vlastní bázi pod make-up, která bude zamezovat vzniku nežádoucího lesku během dne.

Matující pudr Flawless Matte je rovněž velmi účinný jako podkladová báze pod minerální oční stíny, kdy prodlužuje jejich trvanlivost.

TIP: Pro snížení viditelnosti jemných vrásek zkuste pod make-up nejdříve nanést matující fixační pudr Flawless Matte, který zabrání usazování pudru ve vráskách nebo pórech. Na make-up na závěr naneste hedvábný fixační pudr Flawless Silk nebo Translucent Silk, které odráží světlo a pleti dodávají hladký, sametový vzhled.

 

 

Složení

Kaolin, Mica.

Komentáře

04.10.2012 | 11:40 | Lenička

Pudr používám jako základ pod make-up na vrásky na čele a funguje to. Vrásky nevypadají tak hluboké jako jen se samotným make-upem. Jinak musím také pochválit make-up Lily Lolo, který je výborný. Lenka


Vložit/Napsat komentář

Příspěvky smí vkládat jen přihlášený uživatel.
Přihlašte se | Registrujte se

Náš tip!!!

Minerální pudr - Flawless Matte

Minerální pudr - Flawless Matte

549,-
detail produktu
Minerální make-up SPF 15 - Popcorn

Minerální make-up SPF 15 - Popcorn

579,-
detail produktu
Minerální pudr - Translucent Silk

Minerální pudr - Translucent Silk

549,-
detail produktu