Heaven4Skin

 

Sophyto

Inspirací pro vznik biokosmetiky Sophyto, jejíž vývoj trval osm let, je alternativní a doplňková medicína, která zdůrazňuje přirozenou schopnost organismu, uzdravit se. Biokosmetika Sophyto je založena na stejném principu. Na rozdíl od konvenční kosmetiky založené na chemické bázi klade důraz především na odstranění příčiny kožního problému, nikoli až jeho příznaků. Symptomy představují reakci organismu na příčinu zdravotního problému a pouhé potlačení příznaků neodstraní problém, nýbrž pouze zamaskuje jeho přítomnost.

Biokosmetika Sophyto je vyráběna z přírodních surovin a zpracovávána takovým způsobem, aby byla účinná jak z dermatologického hlediska, tak dosahovala skvělých výsledků v preventivní péči o pokožku. Všechny přípravky obsahují ingredience, které účinně bojují s příznaky stárnutí pleti, a pH faktor, který odpovídá přirozenému, lehce kyselému pH pleti.

Biokosmetika Sophyto je používána a doporučována dermatology, plastickými chirurgy, kosmetičkami i lázněmi. Přípravky nejsou testovány na zvířatech, jsou biologicky odbouratelné, vhodné i pro vegany. V průměru obsahují 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství. Naprostá většina produktů byla certifikována organizací Soil Association.

Produkty


Náš tip!!!

Minerální tvářenka - Rosebud

Minerální tvářenka - Rosebud

349,-
detail produktu
Minerální oční stíny - Mystery

Minerální oční stíny - Mystery

249,-
detail produktu
Duo na obočí - středně světlé

Duo na obočí - středně světlé

339,-
detail produktu